کود محلول آهن FLOURISH IRON برند DAD AQUA (500 میلی لیتر)

کود محلول آهن FLOURISH IRON برند DAD AQUA (500 میلی لیتر)

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :114
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :

320,000 تومان

کود محلول آهن flourish iron برند dad aqua (500 میلی لیتر)

320,000 تومان

کود محلول آهن FLOURISH IRON برند DAD AQUA (500 میلی لیتر) این محصول حاوی نمک آهن گلوکونات با غلظت بسیار بالا برابر ۱۰۰۰۰ میلی گرم در لیتر است. این محصول آهن را در حالت فروس به آب اضافه می کند و گیاهان به راحتی و بدون صرف انرژی زیاد می توانند فروس را از آب جذب کنند. برخلاف صحبت هایی که بسیاری از شرکت ها در خصوص سمی بودن گلوکونات مطرح کرده اند این ماده برای گیاهان و ماهی ها هیچ ضرری ندارد.

کود محلول Flourish IRON برند DAD AQUA (500 میلی لیتر)

این محصول حاوی نمک آهن گلوکونات با غلظت بسیار بالا برابر ۱۰۰۰۰ میلی گرم در لیتر است. این محصول آهن را در حالت فروس به آب اضافه می کند و گیاهان به راحتی و بدون صرف انرژی زیاد می توانند فروس را از آب جذب کنند. برخلاف صحبت هایی که بسیاری از شرکت ها در خصوص سمی بودن گلوکونات مطرح کرده اند این ماده برای گیاهان و ماهی ها هیچ ضرری ندارد.

در حقیقت گلوکونات آهن بسیار بهتر از ترکیب آهن و EDTA برای استفاده در محیط های آبی و آکواریوم های گیاهی است و در حقیقت گلوکونات می تواند به عنوان یک منبع کربن در آب خواص بسیاری برای آکواریوم شما داشته باشد.بزودی برنامه ای کامل نسبت به لیتراژ آکواریوم و حجم گیاهان جهت محاسبه خودکار مقدار کود در هر روز در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. با این اوصاف دوز عمومی به شرح ذیل می باشد.

دوز مصرفی کود محلول FLOURISH IRON

۵ میلی لیتر را به ازاء هر ۲۰۰ لیتر از آب آکواریوم می توانید به آب اضافه کنید تا زمانی که میزان آهن برابر ۰.۱ میلی گرم در لیتر برسد. د آهن را می توانید با بررسی برگ های جدید از روی کاهش رنگ و زرد شدگی برگ ها و یا پیچ خوردگی بین گره ها و در نهایت کوتاه و نازک شدن شاخه ها تشخیص دهید.

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر