کود پتاسیم محلول FLOURISH POTASSIUMبرند DAD AQUA (500 میلی لیتر)

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :113
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :

320,000 تومان

کود پتاسیم محلول flourish potassiumبرند dad aqua (500 میلی لیتر)

320,000 تومان

کود پتاسیم محلول FLOURISH POTASSIUMبرند DAD AQUA (500 میلی لیتر) پتاسیم یکی از سه عنصر اصلی مورد نیاز گیاهان بوده و موثر در کیفیت و شکوفایی گیاهان آبزی می باشد. کود پتاسیم شرکت dad aqua با غلظت بیش از ۵۰۰۰۰ میلی گرم بر لیتر از پتاسیم بوده و بسیار غلیظ و باصرفه میباشد .

کود محلول FLOURISH POTASSIUMبرند DAD AQUA (500 میلی لیتر)

پتاسیم یکی از سه عنصر اصلی مورد نیاز گیاهان بوده و موثر در کیفیت و شکوفایی گیاهان آبزی می باشد. کود پتاسیم شرکت dad aqua با غلظت بیش از ۵۰۰۰۰ میلی گرم بر لیتر از پتاسیم بوده و بسیار غلیظ و باصرفه میباشد .
بسیاری از مکمل ها و منابع پتاسیم در حقیقت حاوی فسفات پتاسیم و نیترات پتاسیم بوده و با افزایش پتاسیم دو عنصر دیگر ذکر شده نیز افزایش پیدا کرده و کنترل غلظت سه پارامتر مهم (NPK) عملا غیر ممکن می باشد ؛ نکته متمایز کننده در مورد این محصول همین موضوع بوده و به راحتی بدون تاثیر بر روی نیترات و فسفات میتوان مقدار پتاسیم را افزایش داد. برای استفاده در آکواریومهای حاوی بی مهرگان مانند میگو مناسب می باشد . برای دستیابی به کیفیت مطلوب توصیه می شود به همراه کودهای نیتروژن و فسفر dad aqua استفاده شود.

دوز مصرفی کود محلول FLOURISH POTASSIUM

بزودی برنامه ای کامل نسبت به لیتراژ آکواریوم و حجم گیاهان جهت محاسبه خودکار مقدار کود در هر روز در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. با این اوصاف دوز عمومی به شرح ذیل می باشد.

۵ میلی لیتر از این محصول برای هر ۱۲۵ لیتر از آب آکواریوم کافی است. این مقدار می تواند میزان پتاسیم را برابر ۲ میلی گرم در لیتر در آب آکواریوم افزایش دهد. می توان این میزان را ۲ تا ۳ بار در هفته در صورت نیاز تکرار کرد. توجه داشته باشید از نشانه های بارز کاهش پتاسیم در آب کاهش رنگ و زرد شدگی برگ های قدیمی و همچنین خوردگی و سوراخ در برگ ها و همچنین در مراحل پیشرفته این نشانه ها را می توان در ساقه ها و ریشه های گیاهان نیز مشاهده کرد.

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر