رگلاتور co2 شیر برقی دار ایستا – Ista Co2 I-640 Controller

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :1664
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :

تماس بگیرید

رگلاتور co2 شیر برقی دار ایستا – ista co2 i-640 controller

تماس بگیرید تومان

رگلاتور co2 شیر برقی دار ایستا – Ista Co2 I-640 Controller محصولی جهت تنظیم فشار دقیق دی اکسید کربن در آکواریوم های گیاهی بوده که از فولاد ضد زنگ ساخته شده است

گلاتور co2 ایستا شیر برقی دار محصولی جهت تنظیم فشار دقیق دی اکسید کربن در آکواریوم های گیاهی بوده که از فولاد ضد زنگ ساخته شده است.این محصول شرکت ایستا طراحی بسیار زیبا و کم نظیری دارد که قابلیت نصب و بهره برداری از آن به آسانی صورت می گیرد. علاوه بر طراحی زیبا کیفیت بسیار خوب و امنیت بالای استفاده از این محصول آن را از جمله یکی از پر فروش ترین محصولات ایستا قرار داده است.

ویژگی های رگلاتور co2 شیر برقی دار ایستا :
این محصول ساخت کشور تایوان بوده که جهت استفاده در آکواریوم های گیاهی طراحی و تولید شده است. بهره برداری و استفاده از آن هم برای افراد تازه کار و مبتدی و هم برای افراد حرفه ای بسیار آسان می باشد.

نصب این محصول بسیار آسان بوده و فاقد تجهیزات اضافی برای اتصال به کپسول می باشد. کاملا آرام و بی صدا است. دارای کنترلر یا شیر برقی با کیفیت بسیار بالا می باشد که خروجی دقیق و پایدار co2 را فراهم می کند.

پیچ به کار رفته در این محصول با دست بسته شده و آب بندی می شود و برای بستن آن نیازی به استفاده از آچار نیست. از فولاد ضد زنگ ساخته شده و دارای شاخص دوگانه فشار می باشد که هر یک فشار متفاوتی را اندازه گیری می کنند.

یکی از این شاخص ها فشار داخل بطری را اندازه گیری کرده و دیگری قدرت فشار را محاسبه می کند. از سلونوئید های آلمانی ساخته شده و مجهز به شیر اطمینان می باشد.

طریقه استفاده از این محصول :
ابتدا کنترلر را محکم روی سیلندر co2 بکشید سپس شیر خاموش سیلندر را روشن نمایید. از اتصال کامل کنترلر به سیلندر اطمینان حاصل نمایید که داری نشت co2 نباشد.

سپس درب کانتر فلزی حباب شمار را برداشته و 80% از آن را پر از آب کنید. در پوش حباب شمار را محکم پیچ کنید و لوله هوا را روی آن وصل کنید. کنترلر را به تایمر ایستا وصل کنید که این امکان را به شما می دهد تا زمان خروجی co2 را کنترل کنید.

برای جدا کردن کنترلر ابتدا سوپاپ را خاموش کنید سپس کنترلر را دوباره وصل کرده و شیر تنظیم را روشن کنید تا co2 باقیمانده درون آن آزاد شود. پس از اینکه فشار صفر را مشاهده کردید می توانید کنترلر را از سیلندر جدا نمایید.

دقت کنید که کنترلر با آب در تماس نباشد و از تنظیم صحیح و مستقیم آن اطمینان حاصل نمایید. جهت جدا کردن کنترلر نیازی به استفاده از آچار و یا ابزراهای دیگر ندارید. دقت داشته باشد که هرگز کنترلر را تا زمان نمایش فشار صفر از سیلندر co2 جدا نکنید.
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر