تست س او دو CO2 LONG-TERM TEST CORRECT + PH

تست س او دو CO2 LONG-TERM TEST CORRECT + PH

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :1229
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی : اصالت کالا
فروشنده :

تماس بگیرید

تست co2 مدل co2 long-term test correct + ph

تماس بگیرید تومان

تست س او دو CO2 LONG-TERM TEST CORRECT + PH به وسیله دستگاهی به نام (Drop cheker) میتوان میزان CO2 موجود در آکواریوم را به صورت مستقیم بر اساس شش رنگ بررسی کرد

به وسیله دستگاهی به نام (Drop cheker) میتوان میزان سی او ۲ موجود در آکواریوم را به صورت مستقیم بر اساس شش رنگ بررسی کرد. تست های موجود در بازار مخلوطی از آب آکواریوم و نشانگر پر می شوند و میزان CO2 مشخص می شود که این منجر به خطای تست می شود (برای مثال اسیدهای موجود در آب آکواریوم مثل اسید هیومیک و نیترات منجر به نادرست شدن آزمایش می شوند). اما این تست برخلاف برند های دیگر به وسیله آب آکواریوم پر نشده و به تنهایی استفاده می گردد( براساس میزان موجود CO2 از خود واکنش نشان می دهد)
با استفاده از این محصول شرکت دنرله می توانید از pH تانک خود نیز اطلاع داشته باشید. غلظت CO2 و سختی کربنات و pH در نسبت معینی به یکدیگر وابسته هستند. شما می توانید به سادگی میزان سختی کربنات را اندازه بگیرید و سپس رنگ به وجود آمده را براساس جدول موجود در پکیج محصول بخوانید.
مقدار مناسب CO2 :
برای رشد شگفت انگیز گیاهان، شرکت دنرله سطح CO2 موجود در آکواریوم را بین 30 تا 15 میلی گرم بر لیتر پیشنهاد می دهد ( مقدار 25 تا 20 میلی گرم بر لیتر ایده آل می باشد).
دوز مورد نیاز برای رسیدن به این سطح ازCO2 به طیف وسیعی از عوامل بستگی دارد ( انواع گیاهان موجود در آکواریوم، جریان آب، نسبت سطح به حجم و ...).
برای تنظیم اولیه: تقریبا با 10 حباب در دقیقه به ازای هر 100 لیتر آب آکواریوم شروع کنید.

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر