کود مایع مولتی ای دی ای استپ۲ ADA GREEN BRIGHTY STEP۵۰۰ml

کود مایع مولتی ای دی ای استپ۲ ADA GREEN BRIGHTY STEP۵۰۰ml

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :971
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی : اصالت کالا
فروشنده :

تماس بگیرید
    موارد بیشتر
    ADA

کود مایع مولتی ای دی ای استپ۲ ada green brighty step۵۰۰m

تماس بگیرید تومان

کود مایع مولتی ای دی ای استپ۲ ADA GREEN BRIGHTY STEP۵۰۰ml ریز مغذی های ضروری مورد نیاز گیاهان

این محصول برای نگهداری و رشد گیاهان آکواریومی و ماهی‌های گرمسیری تهیه شده است. لطفاً از آن برای سایر موارد استفاده نکنید.
از این محصول هم‌زمان با محصولات سایر شرکت‌ها استفاده نکنید. افزایش بیش اندازه مواد مغذی در آکواریوم باعث کدر شدن آب و رشد وسیع جلبک‌ها می‌شود. همچنین از استفاده هم‌زمان این محصول، با داروهای درمان بیماری‌های ماهیان، اجتناب نمایید.
مشخص شده است که این محصول برای ارگانیسم‌های زنده مانند ماهی‌ها و گیاهان آکواریومی، مضر نیست. شرکت ADA هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال مرگ و میر یا بیماری ماهی‌ها و گیاهان نمی‌پذیرد.
در صورت تماس این محصول با چشم یا دهان، بلافاصله با مقدار بسیار زیاد آب شست و شو داده و در صورت لزوم به پزشک مراجعه نمایید.
دور از دسترس کوکان نگهداری شود.


2) درباره این محصول

کودهای مایع سری Green Brighty، کودهایی بسیار مناسب و غنی از مواد مغذی و ضروری برای گیاهان و حاوی آب طبیعی اعماق دریا می‌باشند. لطفاً از محصول مناسب، متناسب با شرایط نگهداری، نوع و عمر گیاهان آکواریومی خود استفاده نمایید.Green Brighty step1

مناسب برای مراحل ابتدایی رشد ( سه ماه اول کاشت گیاهان)

کمبود ریزمغذی‌ها باعث نقص در رشد گیاهان می‌شود. Green Brighty step1 ریزمغذی‌های ضروری برای رشد مناسب، سریع و متوازن ریشه و برگ گیاهان آکواریومی را فراهم می‌کند.


Green Brighty step 2

مناسب برای مرحله میانی رشد (بین ماه سوم تا سال اول کاشت گیاهان)

این محصول ریزمغذی‌های ضروری به ویژه عنصر آهن(Fe) را که درمرحله رشد گیاه بسیار حیاتی است فراهم می‌کند و رشد مناسب و زیبای گیاهان آکواریومی شما را تضمین می‌کند.Green Brighty step 3

مناسب برای مرحله بلوغ (بعد از سال اول کاشت گیاهان )

Green Brighty step 3 علاوه بر ریزمغذی‌ها و عنصر آهن، عنصر پتاسیم ( K) را هم در فرمولاسیون خود دارد. این عنصر از پیر شدگی گیاهان جلوگیری کرده و با افزایش رشد ریشه و همین طور افزایش فتوسنتز باعث حفظ ظاهر زیبای گیاه برای مدت طولانی می‌شود.Green Brighty special lights

Green Brighty special lights یک کود مایع کامل برای گیاهان نوردوست مانند Riccia, glossostigma و گیاهان ساقه‌دار است.این کود حاوی ریزمغذی‌ها، نیتروژن، پتاسیم و یون فسفات است و رشد و مقدار رنگ برگ‌ها را بهبود می‌بخشد.Green Brighty special shade

این محصول یک کود کامل برای گیاهان سایه‌دوست است که حاوی ریزمغذی‌ها، نیتروژن، پتاسیم و یون فسفات است. این کود غنی از پتاسیم، باعث افزایش ریشه زایی در گیاهان سایه دوستی مانند cryptcoryne, anubias و سرخس‌ها می‌شود.3) طریقه مصرف:

هر بار اسپری حدود 1ml است. برای هر 20 لیتر آب آکواریوم یک بار اسپری (1ml) استفاده شود.
متناسب با افزایش رشد گیاهان، دوز مصرفی را 2 تا 3 برابر افزایش دهید.
برای مشاهده نتیجه بهتر کودهای Green Brighty را هر روز، زمانی که نور آکواریوم را روشن می‌کنید، استفاده کنید.
استفاده از Brighty K (اختیاری) که غنی از عنصر پتاسیم است همراه با این محصولات، عنصر پتاسیم را برای آکواریوم‌های گیاهی که مستعد کمبود پتاسیم هستند، فراهم می‌آورد.
4) ملاحظات:

دوز پیشنهاد شده کود مایع Green Brighty برای آکواریوم‌هایی است که به‌طور کامل گیاه‌کاری شده‌اند. بسته به حجم گیاهان و رشد آنان می‌توان این مقادیر را اصلاح نمود.
در صورتی که گیاهان شما به دلایلی غیر از مقدار مواد مغذی رشد مناسبی ندارند، استفاده از این کود مایع را محدود کرده و شرایط محیطی رشد گیاهان را مانند مقدار نوردهی، مقدار CO2، شرایط آب و یا نوع بستر را بهبود ببخشید.
کود Green Brighty Special حاوی نیتروژن و یون فسفات است. استفاده بیش از حد مجاز از این کود، ممکن است سبب رشد وسیع و انفجاری جلبک‌ها گردد. در این صورت استفاده از این کود را به‌طور موقتی متوقف نموده و آب آکواریوم را جهت بهبود کیفیت آن تعویض نمایید.
این محصول را با سایر محصولات مانند Brighty K مخلوط نکنید. زیرا این کار می‌تواند سبب تغییر ماهیت این محصول گردد.
از قرار دادن این محصول در نور مستقیم و دمای بالا اجتناب نموده و در جای خنک و تاریک نگهداری کنید.

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر