DUPACK 2IN1 SUPERVIT12G

DUPACK 2IN1 SUPERVIT12G

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :856
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :

تماس بگیرید

duapack 2in1 supervit12g

تماس بگیرید تومان

DUPACK 2IN1 SUPERVIT12G با خرید یک بسته بهبود دهنده اب رایگان جایزه بگیرید

غذایی Universal به صورت پولکی همراه با بتاگلوکان.این محصول برای تغذیه روزانه بسیاری از گونه های ماهیان همه چیز خوار در نظر گرفته شده است. فرمول فوق العاده غنی بر پایه ی مواد تشکیل دهنده با بهترین کیفیت،نیازهای تغذیه ای و نیازهای تامین کننده انرژی لازم برای بدن ماهی را برطرف می کند.
این محصول غذایی شامل هشت نوع متفاوت از انواع پولکی ها می باشد،که شامل بتاگلوکان (تحریک کننده طبیعی سیستم ایمنی بدن)،اسپیرولینا، ماهی مرکب، و سخت پوستان، از جمله کریل می باشد.
سیستم ایمنی نیز توسط ویتامین C پایدار تقویت می شود.کاروتینوئیدهای طبیعی موجود در غذا باعث افزایش شدت رنگ ماهی وبهبود وضعیت کلی ماهی خواهد شد.
چنین فرمول متنوعی این غذا را به ویژه در مخازنی که چند گونه ی ماهی نگه داری می شود بسیار سودمند می سازد.(به عنوان یک مکمل اضافی در کنار غذاهای با پروتئین بالا و غذاهای گیاهی به کار می رود).

Esklarin+ALOEvera Water conditioner :
این محصول که با عصاره آلوئه ورا همراه شده،به منظور آماده سازی سریع آب شیر برای استفاده در آکواریوم،در نظر گرفته شده است. به خصوص در هنگام آغاز به کار تانک های آکواریوم جدید و همچنین در شرایط تعویض آب تانک آکواریوم و در طول دوره نقاهت و قرنطینه توصیه می شود.
این محصول به دلیل آلوئه ورای موجود در آن فلزات سنگینی که در آب موجود می باشد و برای ماهی سمی هستند را خنثی می کنند و همچنین از پوست، آبشش و چشم در مقابل مواد مضر موجود در آب تازه محافظت می کنند. علاوه بر این این محصول این قابلیت را دارد که میزان استرسی که در مرحله تمیز کردن تانک آکواریوم، حمل و نقل هوایی و در مواقع آشنا شدن با شرایط جدید زندگی در ماهی ایجاد می شود را کاهش دهد.
آلوئه ورا همچنین کمک می کند تا خراش های پوستی درمان و بازسازی آن ها تسریع می گردد و همچنین خطر ابتلا به عفونت کاهش می یابد.
علاوه بر همه این ها قدرت سیستم ایمنی را افزایش داده و فرایندهای گوارشی تسهیل خواهد یافت.

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر