سویل بنی باچی مینرال

سویل بنی باچی مینرال

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :2418
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :

1,800,000 تومان
    موارد بیشتر

benibachi mineral normal

1,800,000 تومان

benibachi mineral powder

1,280,000 تومان

سویل بنی باچی مینرال مینرال

خاک معدنی Benibachi یک بستر برای میگو ، گیاهان آکواریوم و ماهی های گرمسیری است ، سرشار از اسیدهای آلی طبیعی ، مواد معدنی و مواد مغذی است. به طور موثری از توسعه میگو ، میکرو فلور و میکرو-جانوران در آکواریوم پشتیبانی می کند ، تأثیر مثبتی در توسعه سیستم ریشه و رشد گیاهان آکواریومی دارد. بزرگترین مزیت خاک معدنی بنیباچی ترکیب آن است. خاک معدنی Benibachi به طور انحصاری از مواد اولیه طبیعی ساخته شده است که سرشار از مواد معدنی ، ویتامین ها ، اسیدهای آمینه و مواد مغذی است. تمام مزایای بستر با انتخاب مواد اولیه طبیعی و بدون مواد افزودنی مصنوعی بدست آمد. میگو از استفاده از خاک معدنی بنیباچی سود زیادی می برد. بستر رشد و توسعه مناسب آنها را بهبود می بخشد ، مواد معدنی موجود در محیط از فرآیند ذوب ، یاتاقان تخم و زره ، اسیدهای آمینه و ویتامین ها باعث کاهش مرگ و میر ناشی از رژیم غذایی ضعیف یا یک محیط زندگی استریل می شوند. خاک معدنی Benibachi دارای یک ساختار طبیعی نامنظم و رنگی از خاکستری تیره است که به لطف آن ، بر زیبایی و رنگهای طبیعی آن ، صحنه ای خارق العاده برای مشاهده و عکسبرداری از میگو ، گیاهان و ماهی ها ایجاد می کند.

خصوصیات بستر و پارامترهای آب

خاک معدنی Benibachi یک محیط اسیدی ایجاد می کند و پارامترهای آب مانند سختی کربنات (Kh) و pH را کاهش می دهد. در عین حال ، کمی آب را معدنی می کند و باعث افزایش رسانایی آن (Tds) می شود. در هر زمان در طول بهره برداری از آکواریوم ، خاک معدنی Benibachi در تسریع و سیر صحیح چرخه نیتروژن کمک می کند ، پس از تثبیت آکواریوم در طول عملکرد خود از نظر بیولوژیکی پایدار خواهد بود. پارامترهای آب مانند pH و Kh ، بسته به آب مورد استفاده ، در سطح معینی تثبیت می شوند. این پارامترها با کم شدن سن بستر بسیار آهسته تغییر می کنند. بستر در فناوری جدید ساخته می شود ، در دمای پایین سخت می شود ، آلودگی ها را جذب نمی کند.


محیط خاک معدنی Benibachi به طور گسترده در آکواریوم های آب شیرین مورد استفاده قرار می گیرد ، برای پرورش طبقه های بالای میگوهای آکواریومی ، گیاهان آبزی و ماهیان گرمسیری در نظر گرفته شده است. میگو و ماهی های گرمسیری یک محیط اسیدی را برای زندگی و تولید مثل ترجیح می دهند. از طرف دیگر گیاهان آبزی از شرایط آب ایجاد شده توسط خاک معدنی Benibachi ، فواید زیادی به دست می آورند ، آنها مواد مغذی موجود در آن را سریعتر و آسان تر جذب می کنند و فرآیندهای متابولیک گیاه به درستی رخ می دهد ، بنابراین رشد آنها سالم و دست نخورده است.

طریقه استفاده

خاک معدنی بنیباچی (5-8 سانتی متر) اضافه کنید. آب آن را بریزید و فیلتر را فعال کنید. در این زمان ، در صورت تهیه می توانید گیاهان کاشته یا ریشه را با خزه ها وارد کنید. روز بعد ، بستر را با استفاده از خلال دندان جدا کنید و آن را به عمق پایین (شیشه) با فواصل 2-4 سانتی متر سوراخ کنید تا گازهای حاصل از آن آزاد شود. تثبیت آکواریوم ، تثبیت حدود 4-8 هفته طول می کشد. برای 4-6 هفته اول ، تا ثبات کامل ، 25٪ از آب را یک بار در هفته تغییر دهید. وقتی آمونیاک صفر باشد ، تثبیت کامل است. بعد از تثبیت آکواریوم ، میگو و ماهی را بگذارید.

* ممکن است در روزهای اول ابری ابری باشد.
گرانول: طبیعی ، 2-3 میلی متر

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر