سویل دنرله اسکپر ۴و۸ scaperssoil dennerle

سویل دنرله اسکپر

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :1627
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی : اصالت کالا
فروشنده :

264,000

تماس بگیرید

scaper's soil4l

تماس بگیرید تومان

scaper's soil 8l سویل دنرله اسکپر

تماس بگیرید تومان

سویل دنرله اسکپر ۴و۸ scaperssoil dennerle scaperssoil

بستر مغذی برای رشد قوی گیاه
با تمام مواد معدنی ضروری و عناصر کمیاب
با خاک آتشفشانی حاصلخیز
با عملکرد فیلترهای زیستی برای آب سالم و شفاف
به طور فعال آب نرم و کمی اسیدی ایجاد می کند (تقریباً pH 6-6.5 ، KH 0-2 درجه د)
دو بار پخته شده - پایداری آب پایدار
ایده آل در ترکیب با لقاح CO2
با اسیدهای هیومیک و فولویک با ارزش
ایده آل برای گیاهان ، ماهی ها و میگوهایی است که به آب نرم و کمی اسیدی نیاز دارند
مناسب برای فیلترهای پایین (پرورش میگو)

فرمول خاص مواد مغذی - باعث جلبک نمی شودScaper's خاک یک بستر فعال است که به طور خاص برای آکواریوم ها ایجاد شده است. آب کمی اسیدی و نرم ایجاد می کند مانند آب و هوا که در آن بیشتر حیوانات و گیاهان گرمسیری زندگی می کنند. خاک Scaper's ایده آل برای گیاهان آکواریومی ، بویژه آکواریوم های آبزیان و میگو مناسب است.

خاک Scaper شامل 100٪ مواد اولیه طبیعی است. این گیاه از خاکهای مختلف با دقت و انتخاب طبیعی تهیه شده است ، کلیه مواد معدنی و عناصر کمیاب مورد نیاز گیاهان آکواریوم را در هر روز تأمین می کند. دانه های شکل نامنظم با قطر 1 تا 4 میلی متر به این بستر جلوه خاصی می بخشد. ساختار سست آن اجازه جریان بهینه از طریق بستر را فراهم می کند و ریشه های گیاه می توانند به خوبی در آن رشد کنند. خاک Scaper پایه مناسب برای رشد سالم ، قوی گیاه و رنگهای پر جنب و جوش را فراهم می کند. خزه ها نیز از این مزیت بهره می برند و این را در قالب رشد جمع و جور و برگهای سبز غنی نشان می دهند. رنگ سیاه عمیق تضاد شدید و واضح تری با سبز
خاک Scaper به سه دلیل مؤثر از رشد جلبک ها جلوگیری می کند:

فرمول خاص مواد مغذی به این معنی است که مواد مغذی در درجه اول به جای جلبکها از گیاهان سود می برند.
عملکرد بافر مواد مغذی: مانند باتری ، مواد مغذی اضافی نیز از آب گرفته شده و در صورت لزوم فقط به گیاهان رها می شوند.
ترویج جدی رشد گیاهان - زیرا گیاهان آبزی به خوبی در حال رشد قوی ترین مخالفان جلبک ها هستند.
Scaper's خاک خاصیت تبادل یونی فعال دارد. در نتیجه ، مقدار pH را کاهش داده و آن را در سطح کمی اسیدی تثبیت می کند (تقریباً 6.0-6.5). در عین حال ، سختی کربنات را کاهش می دهد - بسته به منبع آب نزدیک به 0 درجه سانتیگراد در دمای پایین - و در نتیجه آب را بطور قابل توجهی نرم تر می کند. همچنین به عنوان منبع طبیعی اسیدهای هیومیک و فولویک ، بدون اینکه آب آن را آب کند ، خدمت می کند. این بدان معنی است که خاک Scaper مقادیر آبی را ایجاد می کند که بسیاری از گیاهان و ماهی های آکواریومی استوایی از محیط طبیعی خود با آن ها آشنا هستند. به عنوان مثال ، آب نرم و کمی اسیدی برای اکثر ماهی های زینتی آمریکای جنوبی مانند نئون تترا ، اسکالرها و دیسکوها ایده آل است.

با وجود آب نرم ، خاک Scaper در ترکیب با کودهای CO2 نیز قابل استفاده است ، زیرا مقدار pH توسط خاک تثبیت می شود. خاک Scaper's آب شفاف و شرایط زندگی سالم را تضمین می کند. سطح متخلخل بستر ایده آل برای حل و فصل باکتریهای مهم پاک کننده را فراهم می کند. این بدان معنی است که کل بستر به یک بیوفیلت عظیم تبدیل می شود. بنابراین شرایط بهینه برای خود تمیز کردن بیولوژیکی مؤثر و در نتیجه برای بهترین کیفیت ممکن آب ایجاد می کند. در عین حال خاک بسیاری از مواد مضر را مستقیماً از آب جذب می کند. گرانول دو بار پخته شده است و بنابراین دارای پایداری آب پایدار است. گیاهان ایجاد می کند.
 
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر