کود محلول اکسل (کربن مایع) FLOURISH EXCEL برند DAD AQUA (500 میلی لیتر)

کود محلول اکسل (کربن مایع) FLOURISH EXCEL برند DAD AQUA (500 میلی لیتر)

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :124
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :

320,000 تومان

کود محلول اکسل (کربن مایع) flourish excel برند dad aqua (500 میلی لیتر)

320,000 تومان

کود محلول اکسل (کربن مایع) FLOURISH EXCEL برند DAD AQUA (500 میلی لیتر) این محصول در حقیقت یک منبع کربن بیولوژیک می باشد. تمامی گیاهان به منابع کربن نیاز دارند. گیاهان معمولا کربن مورد نیاز را از دی اکسید کربن تامین می کنند اما در برخی از موارد هم نیاز به ترکیبات آلی ساده برای این منظور دارند. زیرا فرایند فتوسنتز در حالت های مختلف نیاز به ساختار های متفاوتی از کربن دارد که با کمک این دو منبع تمامی نیاز های گیاهان تامین خواهد شد.

کود محلول FLOURISH EXCEL برند DAD AQUA (500 میلی لیتر)

این محصول در حقیقت یک منبع کربن بیولوژیک می باشد. تمامی گیاهان به منابع کربن نیاز دارند. گیاهان معمولا کربن مورد نیاز را از دی اکسید کربن تامین می کنند اما در برخی از موارد هم نیاز به ترکیبات آلی ساده برای این منظور دارند.

زیرا فرایند فتوسنتز در حالت های مختلف نیاز به ساختار های متفاوتی از کربن دارد که با کمک این دو منبع تمامی نیاز های گیاهان تامین خواهد شد. ترکیب این محصول با دی اکسید کربن در بسیاری از موارد می تواند مفید باشد بخصوص زمانی که نیاز به منبع کربن بیشتری در آکواریوم احساس می شود اما به دلیل کاهش بیش از حد pH امکان تزریق بیشتر دی اکسید کربن وجود ندارد.

دوز مصرفی کود محلول FLOURISH EXCEL

 دوز عمومی به شرح ذیل می باشد. در بهترین حالت استفاده بعد از انجام تعویض آب (بهتر است بالای ۴۰ درصد باشد) می توانید ۵ میلی لیتر از این محصول را به ازاء هر ۴۰ لیتر به آکواریوم اضافه کنید. می توانید به ازاء هر ۲۰۰ لیتر به صورت روزانه یا یک روز در میان ۵ میلی لیتر با توجه به نیاز آکواریوم در نظر بگیرید.

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر