کود محلول نیتروژن FLOURISH NITROGEN برند DAD AQUA (500 میلی لیتر)

کود محلول نیتروژن FLOURISH NITROGEN برند DAD AQUA (500 میلی لیتر)

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :125
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :

320,000 تومان

کود محلول نیتروژن flourish nitrogen برند dad aqua (500 میلی لیتر)

320,000 تومان

کود محلول نیتروژن FLOURISH NITROGEN برند DAD AQUA (500 میلی لیتر) یتروژن یکی از سه عنصر اصلی مورد نیاز گیاهان بوده و موثر در رشد و شکوفایی گیاهان آبزی می باشد. کود نیتروژن شرکت dad aqua با غلظت بیش از ۱۵۰۰۰ میلی گرم بر لیتر از منابع نیتروژن بوده و بسیار غلیظ و باصرفه است ؛ در ضمن برای بی مهرگانی مثل میگو نیز بی خطر می باشد.

کود محلول FLOURISH NITROGEN برند DAD AQUA (500 میلی لیتر)

نیتروژن یکی از سه عنصر اصلی مورد نیاز گیاهان بوده و موثر در رشد و شکوفایی گیاهان آبزی می باشد. کود نیتروژن شرکت dad aqua با غلظت بیش از ۱۵۰۰۰ میلی گرم بر لیتر از منابع نیتروژن بوده و بسیار غلیظ و باصرفه است ؛ در ضمن برای بی مهرگانی مثل میگو نیز بی خطر می باشد . برای دستیابی به کیفیت مطلوب توصیه می شود به همراه کودهای پتاسیم و فسفر dad aqua استفاده شود

دوز مصرفی کود محلول FLOURISH NITROGEN

۲.۵ میلی لیتر از این محصول برای هر ۱۶۰ لیتر از آب آکواریوم دو بار در هفته با توجه به شرایط گیاهان لازم است به آب آکواریوم اضافه شود. از نشانه های کاهش نیتروژن کم شدن سرعت رشد و کم شدن میزان رنگدانه های سبز در برگ گیاهان است.

حرفه ای
مقدار مشخص شده در روش مبتدی در حقیقت می تواند میزان نیترات را ۱ میلی گرم در لیتر در آب آکواریوم افزایش دهد. پس به این ترتیب می توانید میزان نیترات را در محدوده مناسب آکواریوم گیاهی تنظیم کنید. در صورت مشاهده توقف و یا کاهش سرعت رشد می توانید میزان مصرف را به تدریج افزایش دهید.
برای دوستان فوق حرفه ای هم همانطور که مستحضرید برای رنگ گیری هرچه بیشتر گیاهان قرمز رنگ با رعایت تناسب نیترات با فسفات می توانید دوز مصرفی را کاهش دهید (برای دوستان مبتدی توصیه نمی شود).

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر