کود محلول ادونس FLOURISH ADVANCE برند DAD AQUA (500 میلی لیتر)

کود محلول ادونس FLOURISH ADVANCE برند DAD AQUA (500 میلی لیتر)

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :107
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :

320,000 تومان

کود محلول ادونس flourish advance برند dad aqua (500 میلی لیتر)

320,000 تومان

کود محلول ادونس FLOURISH ADVANCE برند DAD AQUA (500 میلی لیتر) محصول ادونس dad aqua یک ترکیب طبیعی و بیولوژیک جهت افزایش سرعت رشد در گیاهان آبزی است. یک فرمول پیشرفته حاوی فیتوهورمون ها، مواد معدنی و مغذی که به شکل موثری بر روی رشد تمامی بخش های گیاهی شامل ریشه، ساقه و برگ تاثیر گذار هستند.

کود محلول Flourish ADVANCE برند DAD (500 میلی لیتر)

محصول ادونس dad aqua یک ترکیب طبیعی و بیولوژیک جهت افزایش سرعت رشد در گیاهان آبزی است. یک فرمول پیشرفته حاوی فیتوهورمون ها، مواد معدنی و مغذی که به شکل موثری بر روی رشد تمامی بخش های گیاهی شامل ریشه، ساقه و برگ تاثیر گذار هستند.

فیتوهورمون ها گروهی از ترکیبات طبیعی که نقش بسیار مهمی در رشد گیاهان و تکمیل فرایند های مربوطه در گیاه از جمله تقسیم سلولی، و فرایند فتوسنتز، تشکیل برگ ها، تبادلات مواد مغذی، تشکیل دانه، رشد ریشه ها و واکنش به محرک های محیطی نقش دارد. استفاده مرتب از این محصول به دلیل وجود مواد مغذی و معدنی موجود و جذب آنها توسط گیاه باعث می شود گیاه در مقابل عوامل بیماری زا مقاومت بیشتری داشته باشد. این محصول غیر سمی و کاملا برای استفاده در آکواریوم های حاوی گیاه، ماهی و دیگر ارگانیسم های آبزی مناسب است.

دوز مصرفی کود محلول FLOURISH ADVANCE

بزودی برنامه ای کامل نسبت به لیتراژ آکواریوم و حجم گیاهان جهت محاسبه خودکار مقدار کود در هر روز در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. با این اوصاف دوز عمومی به شرح ذیل می باشد.

نکته مهم : بین روزهای دهم تا چهاردم راه اندازی استفاده از این محصول به رشد بهتر و استحکام بیشتر ریشه ها کمک خواهد کرد. بعد از این دوره استفاده از این محصول در رشد بهتر شاخه ها و برگ ها موثر خواهد بود.

قبل از مصرف بطری را به خوبی تکان دهید. ۵ میلی لیتر از این محصول برای هر ۸۰ لیتر کافی است. می توانید این محصول را به صورت روزانه و یا در مواقع لازم جهت بهبود شرایط رشد گیاهان به آکواریوم اضافه کنید

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر