کود محلول FLOURISH TRACE برند DAD AQUA (500 میلی لیتر)

کود محلول FLOURISH TRACE برند DAD AQUA (500 میلی لیتر)

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :135
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :

320,000 تومان

کود محلول flourish trace برند dad aqua (500 میلی لیتر)

320,000 تومان

کود محلول FLOURISH TRACE برند DAD AQUA (500 میلی لیتر) این محصول مجموعه ای کامل از تمامی عناصر نادر لازم برای رشد و سلامت گیاهان آبزی در آکواریوم های گیاهی را در اختیار شما قرار می دهد . عناصر نادر معمولا از طریق رسوب، اکسید شدن و در نهایت مصرف شدن از طریق گیاهان در آب کاهش می یابد.

کود محلول Flourish TRACE برند DAD

این محصول مجموعه ای کامل از تمامی عناصر نادر لازم برای رشد و سلامت گیاهان آبزی در آکواریوم های گیاهی را در اختیار شما قرار می دهد . عناصر نادر معمولا از طریق رسوب، اکسید شدن و در نهایت مصرف شدن از طریق گیاهان در آب کاهش می یابد.

که البته دو فرایند آخر بیشترین نقش را در کاهش عناصر ریز مغذی در آکواریوم های گیاهی دارند. همین موضوع اهمیت اضافه کردن عناصر کمیاب در یک آکواریوم گیاهی را بسیار برجسته می کند. می توانید این محصول را به تنهایی و یا به همراه Flourish DAD Aqua استفاده کنید. اصولا بهترین نتیجه زمانی حاصل می شود که از هر دو محصول به شکل مناسب در آکواریوم استفاده شود. برای بی مهرگانی نظیر میگو ها کاملا بی خطر است.

دوز مصرفی کود محلول Flourish TRACE برند DAD

بزودی برنامه ای کامل نسبت به لیتراژ آکواریوم و حجم گیاهان جهت محاسبه خودکار مقدار کود در هر روز در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. با این اوصاف دوز عمومی به شرح ذیل می باشد.

۵ میلی لیتر برای هر ۸۰ لیتر از حجم آب آکواریوم را دو بار در هفته استفاده کنید. وقتی همراه با فلوریش استفاده می کنید در روز هایی که از فلوریش استفاده نمی کنید مصرف کنید.

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر