کود نیتروژن بلک سی

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :246
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :

190,000 تومان

کود نیتروژن بلک سی

190,000 تومان

کود نیتروژن بلک سی کمبود این ماده اثرات بشدت مخربی روی گیاهان آکواریومی دارد که معمولاً با شیشه‌ای شدن (سبز کم رنگ) نوک برگ‌های تازه روییده و زرد شدن قسمت پایینی این برگ‌ها همراه است.

یکی از اولین و مهمترین مواد غذایی برای رشد گیاهان نیتروژن است. کمبود این ماده اثرات بشدت مخربی روی گیاهان آکواریومی دارد که معمولاً با شیشه‌ای شدن (سبز کم رنگ) نوک برگ‌های تازه روییده و زرد شدن قسمت پایینی این برگ‌ها همراه است.سطح مناسب نیتروژن در آکواریوم بسته به شرایطی همچون نور مناسب و یا سیستم Co2 باید بین ۱۰ تا ۳۰ میلی گرم بر لیتر باشد. این محصول با فورمولاسیون دقیق و بهره گیری از بروز ترین متد دنیا، نیتروژن مورد نیاز گیاهان را بدون بالا بردن میزان نیتریت و آمونیاک که بشدت برای موجودات خطرناک هستند تامین میکند.
طریقه مصرف:قبل ار مصرف بطری را تکان دهید.مقدار ۵ میلی لیتر از محلول را به ازای ۱۵۰ لیتر آب به صورت هفتگی، به آکواریوم اضافه کنید. این حجم باعث افزایش ۲۰ میلی گرم نیتروژن در لیتر میشود. در صورتی که از نور و تجهیزات حرفه ای استفاده نمیشود مقدار مصرفی را به ۲.۵ میلی لیتر کاهش دهید.بعد از مصرف حتما درب بطری را به خوبی ببندید.

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر