فیلتر سطلی اکواال AQUAEL MULTI KANI 800

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :1362
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :

تماس بگیرید

فیلتر سطلی اکواال aquael multi kani 800

تماس بگیرید تومان

فیلتر سطلی اکواال AQUAEL MULTI KANI 800 دارای مدیا قابلیت نصب تا 5 کاتریج مولتیکانی


ظروف جداگانه MULTI CARTRIDGE PRO را می توان بصورت خطی ترکیب کرد ، به گونه ای که ستون ها را تشکیل می دهند و به صورت سری ، به طوری که باتری های ستونی را تشکیل می دهند. به این ترتیب می توان به تدریج ظرفیت رسانه فیلتر را گسترش داد. حداکثر تعداد ظروف قابل ترکیب هشت عدد است. در نتیجه ، فیلترهای 
MIDIKANI 800 فیلتر سطلی برای تصفیه آب در آکواریوم با ظرفیت ۲۵۰ لیتر است. این نوع فیلتر دارای مزایای زیادی از قبیل توان بالا، ظرفیت بالای مدیا قابلیت پذیری ، دارای طراحی ساده و سهولت درنصب.

MIDIKANI 800 شامل پمپ، مجموعه ای از لوله ها و شیلنگ های اتصال و سبد برای انواع مدیا فیلتر می باشد. سایز پمپ بزرگ نیست و در خارج از فیلتر نصب می شود. این فیلترمی تواند تا ۸۰۰ لیتر آب در ساعت به طور مستقیم به محفظه فیلترپمپ کند.

MIDIKANI 800 حاوی چهار سبد است که حجم کل آن برابر با ۵.۲ لیتر می باشد. سبد ها با اسفنج، مواد غیر آهنی، زئولیت و سرامیک پر شده است. طراحی ساده فیلتر MIDIKANI 800 عملکرد بالا و مقاومت در برابر مسدود شدن جریان آب را تضمین می کند. واشر اصلی بین سطل و درب از سیلیکون ویژه برای آب بندی حداکثر دستگاه ساخته شده است. فیلترهای MIDIKANI کم مصرف و راندمان فیلتراسیون بسیار بالااست.

حالت عملیات
بدلیل دارا بودن پمپ خارجی ، فیلتر MIDIKANI 800 را می توان زیر مخزن آب و همچنین در کنار آن و حتی بالاتر از سطح آب نصب نمود. به همین دلیل، می توان از آن در مخازن با حجم آب بسیار کم آب هم نصب نمود، به عنوان مثال در پالاداریوم هایی که برای نگهداری از لاک پشت های مردابی طراحی شده اند استفاده نمود.

پمپ این نوع فیلترها می تواند به سه روش مختلف بسته به نوع استفاده مورد استفاده قرار گیرد:

پمپ را می توان بر روی دیواره آکواریوم در داخل مخزن نصب نمود که آب را به داخل فیلتر پمپ نماید. این راه حل برای مخازن ماهی استاندارد توصیه می شود.
پمپ را می توان در خارج، زیر سطح آب نصب کرد، که آب را از داخل فیلتر به مخزن پمپ نماید. این راه حل برای مخازن ماهی استاندارد توصیه می شود. اگر این گزینه انتخاب شده باشد، قبل از فعال کردن فیلتر، آب را از طریق شلنگ مکش ورودی به پمپ وارد نمایید.
پمپ را می توان در انتهای مخزن نصب کرد و برای پمپ کردن آب به داخل فیلتر استفاده می شود. این راه حل برای آکواریوم های کم عمق توصیه می شود.
ظرفیت فیلتر MIDIKANI 800 را می توان با چرخاندن واحد کنترل تا ۹۰ درجه تنظیم نمود. هنگامی که شیر کنترل به سمت ۹۰ درجه چرخیده شود ، جریان آب قطع می شود و شلنگ ها را می توان با ایمنی از محفظه فیلتر خارج کرد بدون اینکه پمپ از برق جدا شود، به عنوان مثال به منظور تمیز کردن داخل فیلتر (عملکرد به اصطلاح با گذر).

توصیه می شود اولین تمیز کردن فیلتر باید ۲ ماه پس از اولین فعال شدن آن انجام شود. اگر افت فشار در جریان آب مشاهده شد حتما باید فیلتر را تمیز نمایید. برای کارکرد مطلوب فیلتر، هر بار فیلتر کردن مدیاهای فیلتر را حداقل با یک بار در هر ۱۲ ماه جایگزین نمایید. در صورت لزوم، جلبک پوشیده شده بر روی محفظه پمپ را می توان با پارچه نرم یا اسفنجی برداشت. مدیا داخل فیلتر باید در آب تخلیه شده از آکواریوم شستشو داده شود.

علاوه بر مواد اسفنجی و غیر آهنی برای فیلتراسیون مکانیکی، مجموعه استاندارد فیلتر رسانه برای این نوع فیلتر شامل موارد زیر است:
ZeoMAX Plus
BioCeraMAX Pro 600.
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر