فیلتر سطلی مینی کانی ۱۲۰ آکوا الAQUAEL MINIKANI 120

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :916
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :

تماس بگیرید

فیلتر سطلی مینی کانی ۱۲۰ آکوا ال aquael minikani 120

تماس بگیرید تومان

فیلتر سطلی مینی کانی ۱۲۰ آکوا الAQUAEL MINIKANI 120 دارای مدیا


مناسب برای آکواریوم

80 تا 120 لیتر آب


تعداد طبقه

4 طبقه


ولتاژ برق ورودی

220 ولت


گروه توان مصرفی

6 وات


کشور سازنده محصولات آبزیان

لهستان


برند سازنده

AquaEL (آکوا ال) 


 
به لطف پمپ تغذیه خارجی خود می تواند در زیر مخزن آب و همچنین در کنار آن یا حتی بالاتر از سطح آب قرار گیرد. به همین دلیل ، می تواند در آبهای بسیار کم عمق فعالیت کند ، به عنوان مثال در آکواتراریوم و پالوداریوم نسبتاً بزرگ که لاک پشت های نیمه زمینی در آنها نگهداری می شود.

پمپ تغذیه آب فیلتر MINIKANI بسته به نوع کاربری مورد نظر به سه روش مختلف قابل نصب است:

پمپ را می توان بر روی دیواره آکواریوم داخل مخزن نصب کرد و از آن برای تغذیه آب به فیلتر استفاده کرد. این محلول برای مخازن استاندارد ماهی توصیه می شود.
پمپ را می توان در خارج ، زیر سطح آب نصب کرد تا به عنوان یک پمپ جریان دهنده عمل کند. این محلول برای مخازن استاندارد ماهی توصیه می شود. در صورت انتخاب این گزینه ، قبل از فعال کردن فیلتر ، آب را از طریق شلنگ مکش ورودی به پمپ وارد کنید.
پمپ را می توان در پایین مخزن نصب کرد و از آن برای تغذیه آب به فیلتر استفاده کرد. این محلول برای آکواریوم های کم عمق توصیه می شود.
توان گردش فیلتر MINIKANI با چرخاندن واحد کنترل تا 90 درجه قابل تنظیم است. هنگامی که شیر کنترل 90 درجه در جهت عقربه های ساعت چرخانده می شود ، جریان آب قطع می شود و می توان بدون قطع پمپ از شبکه ، با خیال راحت واحد را از محفظه فیلتر خارج کرد. توصیه می شود که یک پیش فیلتر فیلتر اسفنجی اضافی روی لوله مکش نصب شود. پیش فیلتر در بسته استاندارد موجود نیست.

فیلتر MINIKANI با هر نوع محیط فیلتر مکانیکی ، بیولوژیکی و شیمیایی سازگار است. اگرچه فیلتر به تمیزکاری مکرر نیاز ندارد ، کارتریج های فیلتر باید مرتباً در آب تخلیه شده از آکواریوم شسته شوند (هرگز در آب لوله کشی!).


علاوه بر مواد اسفنجی و غیر بافته شده برای فیلتراسیون مکانیکی ، مجموعه استاندارد
ZeoMAX Plus ، برای فیلتراسیون شیمیایی آب آکواریوم طراحی شده است. این به صورت شن و ماسه مخصوص ساخته شده از زئولیت با دقت انتخاب شده برای اطمینان از ظرفیت جذب فوق العاده بالا است.
علاوه بر این ، مدل MINIKANI 120 شامل BioCeraMAX Pro 600 است که برای فیلتراسیون بیولوژیکی آب در آکواریوم های آب شیرین و دریایی طراحی شده است. این بوسیله غلتک هایی ساخته می شود که از مواد سرامیکی متخلخل ساخته شده اند. BioCeraMAX Pro 600 از یک فیلتر فیلتر بسیار بالا - تا 600 مترمربع اطمینان حاصل می کند.
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر