تله حلزون آکواریومی اسنیل تریپ ایستا – ista Snail trap

  • تعداد رای : 1
  • میزان بازدید :938
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :

تماس بگیرید

تله حلزون آکواریومی اسنیل تریپ ایستا – ista snail trap

تماس بگیرید تومان

تله حلزون آکواریومی اسنیل تریپ ایستا – ista Snail trap این محصول جهت از بین بردن حلزون های اضافی در آکواریوم مورد استفاده قرار می گیرد. در آکواریوم های گیاهی و آب شیرین قابل استفاده است. با استفاده از این محصول دیگر نیاز به محلول های ضد حلزون نخواهید داشت. استفاده از این محصول بسیار آسان اس

تله حلزون ایستا محصولی جهت گیر انداختن حلزون ها می باشد که با استفاده از آن دیگر نیازی به محلول های ضد حلزون آکواریومی نخواهید داشت.با استفاده از این محصول شرکت ایستا می توانید به راحتی حلزون های زائدی که در فضای آکواریوم شما زندگی می کنند را در دام انداخته و از بین ببرید. همانطور که می دانید حلزون ها خود به خود به محیط آکواریوم راه پیدا نمی کنند.

بلکه توسط گیاهان طبیعی ، کیسه های حاوی ماهیان تازه ، سنگ های مرطوب و یا توسط خود آکواریوم دار خریداری شده و به فضای آکواریوم راه پیدا می کنند. شاید این موجودات در ابتدا هیچ گونه مزاحمتی نداشته و زیبا هم به نظر برسند اما پس از تکثیر و زیاد شدنشان مزاحمانی رنج آور خواهند بود.

این حلزون ها نه تنها زیبایی و منظره آکواریوم را خراب کرده بلکه می توانند به بعضی گونه های گیاهان طبیعی نیز آسیب وارد کنند. به همین سبب جهت جلوگیری از ورود این حلزون ها می توان ورود کلیه وسایل و گیاهان طبیعی به آکواریوم را تحت نظر داشت.

چنانچه به هر علتی این حلزون ها به محیط آکواریوم شما راه پیدا کردند می توانید با استفاده از این محصول حلزون گیر شرکت ایستا از شر آنها خلاص شوید.

ویژگی های تله حلزون آکواریومی ایستا :
این محصول ساده ترین و طبیعی ترین راه برای گرفتن حلزون است و هیچ گونه ماده و داروی مضری برای آکواریوم شما نخواهد داشت. استفاده از این محصول بسیار آسان و خلاقانه است.

حلزون های اضافی هنگامی که به دنبال غذا راه می افتند در دام این محصول گیر افتاده و نیازی نیست که برای خارج کردن آنها از توری استفاده کنید و محیط اکواریوم را به هم بریزید.

از این محصول شرکت ایستا می توان در آکواریوم های گیاهی و پلنت و همچنین آکواریوم های آب شیرین استفاده کرد. با استفاده از این محصول دیگر نیازی به محلول های ضد حلزون نخواهید داشت.
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر